SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

 

Našim zákazníkům nabízíme další možnosti úprav a služeb, které ušetří čas a usnadní práci. Naše služby dovolují zařídit vše potřebné na jednom místě u jednoho dodavatele. Naše prostory disponují kvalitními stroji, které Vám vyhotový zakázku s maximální přesností. Nabídnout můžeme CNC obráběcí stroj na plošný materiál, počítačově řízenou formátovací pilu, olepovací stroj, lisovací stroj a další. O Vaší zakázku je profesionálně postaráno.

 


Formátování MDF zdarma

Naše formátovací pila se postará o naprosto přesné naformátování MDF desek. Rozměry jednotlivých dílců jsou naformátovány dle zadaných parametrů od zákazníka.

Cena je velmi příznivá, pouze 35,- s DPH za jeden dílec. Neřešíme velikost stran, cena je paušální.

Cena za formátování je automaticky zahrnuta v každém přidaném dílci v e-shopu. To znamená, že NEJSOU dodatečně fakturovány částky za řez a také za odřezaný / odpadový materiál.

 


CNC obrábění MDF

S CNC strojem to opravdu umíme. Díky CNC dokážeme vytvořit téměř vše, co si budete přát. Umíme otvory, vzory, zapuštění a spousty dalšího.

Cena za CNC je fakturována zvlášť dle reálného času stráveného s prací. Cena je účtována na konečných 2490,- s DPH / hodinu práce. Cenu Vám samozřejmě vždy předem sdělíme.

 


Pokosy hran MDF

Vlastníme pokosovou pilu, která vytvoří požadovaný pokos na hraně MDF. Pokosy je třeba zadávat v úhlových stupních.

Cena za pokos jedné hrany je 99,- s DPH. Tato částka je opět dofakturována dodatečně. U určení ceny nezáleží na délce hrany.

 


Hranění MDF

Olepování hran MDF desek nám nedělá žádný problém. Nabízíme širokou škálu dekorů i barevných vzorů.

Hranění kalkulujeme opět dodatečně. Cena za 1 běžný metr hranění je 39,- s DPH + cena za hranu (za 2mm silnou ABS cca 39,- s DPH/bm).

 


 

Reference práce