KONTAKTY

 

Námi nabízené zboží je našim koníčkem a tak Vám dokážeme užitečně poradit. Optat se nás můžete na cokoliv prostřednictvím dvou komunikačních kanálů - e-mailem nebo chatem. A proč nenabízíme také telefonní kontakt? Je to jednoduché, psanou formou Vás dokážeme přesně navést na to pravé zboží či části e-shopu a zvládneme více dotazů současně. A rychlost? V případě chatu totožná jako v případě telefonního kontaktu.

 

email chat

e-mail info@mdfdesky.cz

Po - Pá   |   9:00 - 18:00

odpověď do 2 hodin*

chat v pravém dolním rohu

Po - Pá   |   10:00 - 15:00

odpověď do 5 minut *

* Odpověď dle časového horizontu pouze v případě provozních hodin, v opačném případě odpověď ihned následující pracovní den.

 


 

ADRESY

 

Prosíme zákazníky, aby v případě reklamovaného zboží nezasílali nic na dobírku. Takové zásilky nebudou převzaty. Adresa pro vrácení a vyzvednutí zboží slouží pouze jako sklad a nelze zde objednat zboží. O každé zásilce nás prosím informujte nejlépe ještě před zasláním.

POZOR! Na adresu pro vyzvednutí zboží bude zboží připraveno až tehdy, kdy obdržíte email či sms o vydání. DŘÍVĚJŠÍ ODBĚR NENÍ MOŽNÝ!

 

Adresa pro vrácení a vyzvednutí zboží Adresa fakturační / korespondenční

Hartman a spol. s.r.o.

Čepirohy 154

434 01   Most

Reprobedna s.r.o.

Zbraslavská 12/11

159 00   Praha

 


 

PLATBY

 

Objednali jste si zboží u nás a po překontrolování Vám od nás přišla faktura? Veškeré potřebné údaje k zaplacení naleznete na této faktuře. Pro jistotu Vám však platební údaje napíšeme i zde.

 

Číslo účtu: 2202167967

Kód banky: 2010

Banka: FIO

 

Platba k nám na účet přijde v naprosté většině případů do 24 hodin od odeslání v pracovních dnech. O víkendu se nám připíše v pondělí. Při platbě prosím nezapomeňte zadat variabilní číslo, které najdete na faktuře, jedině dle něj umíme rychle identifikovat přijatou platbu.